HARCAMA FORMU

Personel harcamalarının düzen ile takip edilmesini sağlayan formdur.

Personel harcamalarının düzen ile takip edilmesini sağlayan formdur. Harcama formu ile iş akışını hızlandırmakla kalmayıp, personelinizin yaptığı harcamaları zamanında ve düzenli bir şekilde takip etmenizi sağlar.


Çalışanların kurum için kendi harcamalarını (taksi ücreti gibi), başka çalışanlar adına ya da kurum için kurum adına yaptıkları harcamaları beyan etmek için kullanılan sistemdir. Her harcama tipinin ayrı onay yetkilileri ve kullanım hakları tanımlanabilmektedir. Belirlenen harcama tiplerinde harcama limitlerinin takibini sağlanmaktadır.


Sağlık harcamaları, yemek harcamaları, temsil harcamaları, ulaşım harcamaları, benzin harcamaları, konaklama giderleri gibi personelinizin yaptığı harcamaları adı soyadı, belge adedi, tarihi, şirket kredi kartı, kişisel kredi kartı veya nakit ödemesi olup olmadığı ve açıklama gibi detaylarla birlikte görmenize olanak tanır.


Tüm KForms uygulamalarında çalışma arkadaşlarımız teknik destek veya ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirmeler için hazır beklemektedirler. Eğer Kobilere yönelik iş akış sistemleri ile ilgileniyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.


Harcama Formu