ELEMAN TALEP

Gelecek personel taleplerinin alınması, değerlendirilmesi ve tahsis edilmesine yönelik esasları belirleyen formdur.

Gelecek personel taleplerinin alınması, değerlendirilmesi ve tahsis edilmesine yönelik esasları belirleyen formdur. Kadro artışı ya da açık kadronun doldurulması amacıyla yapılan eleman taleplerinin toplanmasını, onaylanmasını ve İK (İnsan Kaynakları) içinde değerlendirilmesini sağlayan akıştır. Onaylanan eleman talepleri insan kaynakları sistemine aktarılır.


Ayrılan eleman için yapılacak taleplerde, başka bir ünite veya şubeye transfer olan elemanlarda, ünite veya şube içinde görev değişikliği sonucu açık kalan kadroya eleman talep edilmesinde, iş hacminde meydana gelen artış nedeniyle yapılan eleman taleplerinde ve mevcut yapının değişmesi sonucu oluşan eleman ihtiyaçları gibi talepleri bildirmenizi sağlar.


Eleman talep formu yanı sıra KForms bünyesinde Geçici Eleman Talep formu da bulunmaktadır. Geçici Eleman Talep formu ile bir şube veya ünite için geçici olarak eleman talebinde bulunabilirsiniz.


Tüm KForms uygulamalarında çalışma arkadaşlarımız teknik destek veya ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirmeler için hazır beklemektedirler. Eğer Kobilere yönelik iş akış sistemleri ile ilgileniyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.


Eleman Talep