Hakkımızda

Kibele İletişim Sistem ve Servisleri Ltd. Şirketi, 10 yılı aşkın yurtdışı yazılım deneyimine sahip iki yazılım mühendisi tarafından 1995 yılında kurulmuştur. Ana çalışma alanı olarak her türlü elektronik birlikte çalışma ortamlarının kurulmasını hedefleyen Kibele İletişim, 2000'li yılların başında kendi geliştirdiği Türkiye'nin ilk tümüyle web tabanlı iş akışı sistemi KForms sistemini tanıtmıştır.

Türk Ekonomi Bankası iç iş süreçleri için kullanılmaya başlanan KForms sistemi, aralarında TEB, Garanti Bankası, Akbank, Ziraat Bankası, Odeabank, Bantaş, Ziraat Katılım Bankası, Albaraka Türk, Aktif Bank, Kimtaş, Öztüre Holding gibi banka ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların 40.000'den fazla çalışanına hizmet vermektedir.

Esnek bir yapı ve kullanımı kolay bir arayüze sahip KForms; NETSİS, Logo gibi muhasebe sistemleri ile kolayca entegre olarak firmaların iş akış otomasyonlarını sorunsuz hale getirir. 200'den fazla form sunan KForms, sadece iş akışınızı düzenleyip kontrol etmekle kalmaz, çalışanlarınızın vaktini çok daha optimize kullanmalarına imkan tanır.

Kibele İletişim, 25 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimi ile iş akış süreçleri ve kağıtsız ofis otomasyonu konusunda güncel, esnek ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

  • Güçlü ve Sorunsuz
  • İhtiyaçlarınıza Uygun
  • Kullanımı Kolay
  • 200'den fazla iş akış formu
  • Bulut tabanlı sistem
  • Bir telefon uzağınızda teknik destek
MİKRO, KÜÇÜK VE ORTA İŞLETMELER!
İş akışınıza uyarlanabilen size özel çözümlerimizi biliyor musunuz?
HEMEN İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN