Medium Plant

TUSAYDER - Satınalma Profesyonelleri ve Yöneticileri Derneği'nde Kibele İletişim Konuşmacı Olarak Yer Aldı


Kibele İletişim kurucu ortaklarından Sedat Yılmazer, 19 Aralık Cumartesi günü düzenlenmiş olan olan V. Türkiye Kamu ve Özel Sektör Satınalma Profesyonelleri ve Yöneticileri Zirvesi'nde “İş akışlarının dijital ortama taşınması” konu başlıklı sunumu gerçekleştirmiştir. Papirüs döneminden günümüze, ve gelecek beklentilerine kadar geniş bir yelpazede satınalma zaman tünelini anlatan Sedat Bey, çalıştığımız firmalar ve sunduğumuz çözümlere dair bilgiler vermiştir.

Referanslar

Medium Plant, Kibele İletişim'in KOBİLER için kurulmuş olan ortaklığıdır. Medium Plant'in hedefinde KOBİLERE daha hızlı ve hesaplı çözümler sunmak yer almaktadır. Bu sebeple, farklı gereksinimlere göre İş Akış formlarını dört farklı pakette sunmaktadır. Eğer paketlenmiş çözümler ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa kendi paketinizi oluşturabilir veya ihtiyaç duyduğunuz çözüm için geliştirme talep edebilirsiniz.

Sizler için Medium Plant'in çalışmalarını anlatan bir broşür hazırladık. Linke tıklayarak broşürümüzü inceleyebilir, dilediğinizde detayları öğrenmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Referanslar

Bu içeriği paylaş

Diğer haberler

Bizi takip edin!

Kibele İletişim, 20 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimi ile iş akış süreçleri ve kağıtsız ofis otomasyonu konusunda güncel, esnek ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

  • Güçlü ve Sorunsuz
  • İhtiyaçlarınıza Uygun
  • Kullanımı Kolay
  • 150'den fazla iş akış formu
  • Bulut tabanlı sistem