En güncel şirket haberleri ve sektördeki gelişmeler

Akbank Kurumsal ERP KForms Sistemi ile Devrede

Akbank Kurumsal ERP sistemi Kibele KForms altyapısı üzerinde devreye girdi! Daha önce pek çok banka için benzer sistemler geliştirmiş olan Kibele ile Akbank'ta da satın alma sistemini yeniledi

...devamı

OdeaBank KForms Satınalma Sistemi E-Fatura Entegrasyonu

Odeabank satın alma süreçlerinin Intetech E-Fatura sistemi ile entegrasyonu sağlandı. Böylece satınalma siparişleri için gelen faturaların, ERP sistemindeki ilgili sipariş formları ile otomatik olarak eşlenmesi sağlandı. Gelen yüzlerce fatura doğrudan ERP sistemine alındığı için E-Faturaların kağıt ortama geçmeden, otomatik olarak onay süreçlerine entegrasyonu sağlandı. Fatura girişlerindeki gecikmeler azaldı,, müşteri memnuniyeti artı.

...devamı

V. Türkiye Kamu ve Özel Sektör Satınalma Profesyonelleri ve Yöneticileri Derneği - İş akışlarının dijital ortama taşınması

Kibele İletişim 19 Aralık Cumartesi günü düzenlenecek olan V. Türkiye Kamu ve Özel Sektör Satınalma Profesyonelleri ve Yöneticileri Zirvesi'nde “İş akışlarının dijital ortama taşınması” konu başlıklı sunum gerçekleştirecektir.

...devamı

Ziraat Katılım Bankası Ekspertiz - İpotek (EKİP) Sistemi

Banka içinde Ekspertiz taleplerinin toplanması, Gayrımekul ekspertiz taleplerini seçilen firmalara atanması, Firmalara atanan işlerin firma içinde eksperlere dağılım işlerinin yönetilmesi/islenmesi, Atanan eksperler tarafından gerekli bilgilerinin toplanması, Toplanan bilgiler ile sistem tarafından ekspertiz raporunun otomatik olarak hazırlanması...

...devamı

Akbank Kurumsal ERP Sistemi için Kibele'yi seçti

Akbank Kurumsal ERP sistemi için Kibele'yi seçti! İç iş süreçlerinin otomasyonu için kurulacak olan Kurumsal ERP sistemi için daha önce pek çok banka için de benzer sistemler geliştirmiş olan Kibele ile çalışmayı seçti.

...devamı

Ziraat Katılım Bankası - Kibele Anahtar Teslim Sistemi

Ziraat Katılım Bankası, gayrimenkul ipotek ve ekspertiz süreçlerini Kibele Anahtar Teslim Sistemi ile yönetmeye başladı!

...devamı

Ziraat Katılım Bankası - Şube Açılış Sistemi

Ziraat Katılım Bankası şube açılış süreçlerini şimdiden Kibele Anahtar Teslim Sistemi üzerinden yapmaya başladı. BDDK bildirimlerinden şube personeli ve özel güvenlik görevlisi atanmasına kadar onlarca iş süreci Anahtar Teslim Sisteminde!

...devamı

Ziraat Bankası - Birim Açılışları

T.C. Ziraat Bankası birim açılış, kapanış, isim değişikliği, görev ve yetki değişikliği süreçlerini artık Kibele Anahtar Teslim Sistemi üzerinden gerçekleştirmeye başladı.

...devamı

BKM Kurumsal İş Akış Sistemi

BKM Kurumsal İş Akış Sistemi 1. faz çalışmaları tamamlandı. Satın alma ve faturalama iş akış süreçleri, Personel Gider Bildirim, Personel Yolculuk, İzin talep ve Performans Değerlendirme formlarından oluşan ilk faz tamamlanarak devreye alındı. Bu sayede BKM iç süreçlerinin standardizasyonunu sağladı. Tüm süreçler izlenebilir ve raporlanabilir hale gelmesi sayesinde hem üst yönetim hem de çalışanlar artık bilgiye anında erişebilir oldular.

...devamı

BKM Performans Karnesi

BKM Performans Karnesi modülünü devreye aldık! Her çalışanın bir performans kartı olduğu, belirli hedeflerin yer aldığı, yöneticilerin bu hedeflere göre puan verdiği ve bunun neticesinde çeşitli aksiyonların alınmasını sağlayan performans karnesi modülü ile şirketinizin stratejik hedeflerine ulaşmasına büyük katkıda bulunabilirsiniz.

...devamı

KForms Satın Alma Modülü

Talep Formundan başlayıp, tüm satın alma adımlarının iş akışını ve bütçe limitlerini kontrol ederek İrsaliye ve Faturanın sisteme girilmesiyle sonlanan süreci KForms Satın Alma Modülü ile sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

...devamı

BKM Sözleşme Modülü

BKM Sözleşme Modülü devreye giriyor! BKM, eski yeni tüm sözleşmelerini Kibele İletişim KForms Sözleşme Modülü ile bu hafta itibariyle yönetmeye başladı. Odeabank ve TEB gibi müşterilerimizde de olduğu gibi BKM, vakti gelen sözleşmeleri kaçırmadan yenileme ve düzenleme işlemlerini kolaylıkla yapabilecek, iş akışlarını otomatize etmeye devam edecektir.

...devamı

Bizi takip edin!

Kibele İletişim, 25 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimi ile iş akış süreçleri ve kağıtsız ofis otomasyonu konusunda güncel, esnek ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

  • Güçlü ve Sorunsuz
  • İhtiyaçlarınıza Uygun
  • Kullanımı Kolay
  • 150'den fazla iş akış formu
  • Bulut tabanlı sistem